Piekļūstamības paziņojums

Valsts vides dienests saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 "Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā" (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas Vides SOS tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz: http://www.videssos.lv/

 

Tīmekļvietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

 

Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne?

Vides SOS tīmekļvietne daļēji atbilst noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ.

PIEKĻŪSTAMĪBAS IZVĒRTĒŠANAS PROTOKOLS [Pievienots PIELIKUMĀ]

 

Atsauksmēm un saziņai

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šīs tīmekļvietnes piekļūstamību. Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā, vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, aicinām sazinieties ar mums elektroniski rakstot uz e-pastu: mediji@vvd.gov.lv  vai zvanot pa tālruni +37125780460

Mēs izskatīsim Jūsu pieprasījumu un sniegsim atbildi 7 dienu laikā.

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 22.01.2021.

 logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015, 2021 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 23.05.2024 15:20:45


Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē

Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.