Ziņojums Nr. 31216

Informācija

Statuss: atrisināts
Iestāde: VVD
Nodeva risināšanā: rihards.draniks
Nodots risināšanā datums: 30.01.2026 09:04:06
Pieteikuma datums: 30.01.2026 08:37:14
GPS koordinātes: 56.89566, 24.24823 +/-28m
Atrisināšanas datums: 01.02.2026 16:54:15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Getliņu ielā Rumbulā, Ropažu novadā jau kuro reizi smird pēc gāzes. Vakar vakarā tieši tāda pati smaka bija uz Latgales ielas Ķengaragā, pie tc Lidl. Regularitāte - katru dienu atkarībā no vēja virziena. Vai tiešām cēloni atrast un novērst ir neiespējami? Jeb atsevišķu sabdiedrības locekļu peļņa ir svarīgāka par visu Rumbulas, Ķengaraga, Purvciema un Pļavnieku iedzīvotāju veselību un dzīvību? Mēs visi esam nodokļu maksātāji. Ironiski, ka bez šīs milzīgās iedzīvotāju daļas, kas cieš no indētāja bezkaunības, visdrīzāk arī pats Uzņēmums iznīks. Līdzcilvēki, kuriem rūp mūsu visu nākotne, lūdzu pieņemiet efektīvus mērus savu pilnvaru robežās! Tas ir jūsu pienākums!

Komentāri par atrisinājumu

Labdien!

Dienests izskata un ņem vērā iedzīvotāju ziņojumus par traucējošām smakām. Tiek veikts darbs ar operatoru saistībā ar traucējošu smaku izplatības ierobežošanu ar dažādiem organizatoriskiem un tehniskiem pasākumiem, kā arī tiek sekots dienesta izvirzīto prasību izpildei.
Dienests izsaka pateicību par iesaistīšanos vides jautājumu risināšanā.

Ar cieņu

VVD Operatīvās koordinācijas centrs



logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015, 2021 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 10.03.2026 08:44:44


Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē

Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.