Ziņojums Nr. 28881

Informācija

Statuss: atrisināts
Iestāde: VVD
Nodeva risināšanā: rihards.draniks
Nodots risināšanā datums: 27.06.2025 07:15:30
Pieteikuma datums: 27.06.2025 01:26:43
GPS koordinātes: 56.69714, 22.44131 +/-24m
Atrisināšanas datums: 03.07.2025 11:46:52
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird Reneta. Tas ir šausmīgi naktī pamosties un saprast, ka visa guļamistaba ir ar Renetas smaku. Tagad logu taisīt ciet un palikt esošajā smakā vai atstāt vaļā un cerēt, ka smaka mazināsies? Kādēļ cilvēkiem naktīs ir jāizdara tik sarežģītas izvēles? Naktī guļot un jūtot smaku, ir pavisam vienalga par to, cik smaku vienības ir gaisā un ko jūt Jūsu mākslīgie un inspektoru deguni. Vienkārši novērsiet vienreiz to smaku pavisam, par ko Druvas iedzīvotājiem ir tāds sods?

Komentāri par atrisinājumu

Labdien!



Valsts vides dienesta Dienvidrietumu reģionālā vides pārvalde (turpmāk- Pārvalde) veic SIA “RENETA” adresē "Rīgas-Liepājas šoseja 101C", Saldus pag., Saldus nov., LV-3862 (turpmāk- Operators) uzraudzību. Katra iesniegtā sūdzība tiek ņemta vērā un izskatīta kopsakarā ar citām sūdzībām, un Operatora faktisko darbību. Situācija saistībā ar Operatora turpmākajām darbībām tiek risināta!


Ar cieņu,

VVD



logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015, 2021 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 11.07.2025 16:54:36


Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē

Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.