Ziņojums Nr. 994

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.09 16:09
GPS koordinātes: 24.13554, 57.02117 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird pēc degvielas. Smaka, iespējams no ostas.

Inspektora komentāri

Smaka jūtama bija īslaicīgi.