Ziņojums Nr. 9916

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.23 15:02
GPS koordinātes: 24.27819, 56.96781 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

arī m.juglas ielā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA Rīgas meži