Ziņojums Nr. 9915

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.23 15:02
GPS koordinātes: 24.28152, 56.96527 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

M.Juglas iela 35

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA Rīgas meži