Ziņojums Nr. 9914

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.23 12:02
GPS koordinātes: 24.15876, 57.07121 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie ceļa izgāzti būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir pārsūtīts - Carnikavas novada pašvaldībai.