Ziņojums Nr. 9913

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.23 12:02
GPS koordinātes: 24.20092, 56.95942
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgružu kaudze māju pagalmā: mēbeles, brezents, akmeņi, asfalts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir pārsūtīts izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldība.