Ziņojums Nr. 9912

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.23 11:02
GPS koordinātes: 24.2796, 56.96657 +/- 4.9544m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmrsti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir pārsūtīts izskatīšanai - Rīgas meži.