Ziņojums Nr. 9911

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.23 11:02
GPS koordinātes: 24.27837, 56.96773 +/- 4.8726m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir nosūtīts izskatīšanai - Rīgas meži.