Ziņojums Nr. 9910

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.23 07:02
GPS koordinātes: 24.05464, 56.93857 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šodien uzradies. Vakardien nebija. Atrodas blakus Bisoks uzņēmuma sētai, sliežu pusē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies1 Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldība.