Ziņojums Nr. 991

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rundāles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.09 12:09
GPS koordinātes: 24.12625, 56.39024 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tur pat tikai kartupeļu laksti izmesti virsū apakšā plastmasas auto daļas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rundāles novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00