Ziņojums Nr. 9909

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.02.23 03:02
GPS koordinātes: 24.19307, 56.99219 +/- 41.142m
Apstiprināts: 2021.02.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien.

Vēlējos uzzināt vai varu vērsties pie jums pēc palīdzības sekojošā situācijā. 

Dzīvoju Ezermalas ielas pašā sākumā, no vienas puses ezers no otras Rīgas dzirnavnieks un citi mazi uzņēmumi. Daudzi no tiem ziemas laikā kurina savas telpas. 

Mans jautājums - ar ko kāds no viņiem kurina, ja es naktī pamostos no pretīgas, jiftīgas smakas dzīvoklī. Ik pa laikam šāda smaka ir pa dienu, bet naktī ļoti izteikti. Nekad nevar uzminēt kad tad atkal smirdēs. 

Viens ir smaka, bet otrs, vai es no tā nevaru saindēties? 


Ļoti ceru uz palīdzību. 

Paldies

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums ir pieņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu ziņojums ir pārsūtīts izskatīšanai - Valsts Vides dienests.