Ziņojums Nr. 9898

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.20 12:02
GPS koordinātes: 25.68005, 57.50866 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2021.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tika nogažts un sagriezts liels bērzs Dutkas ezera krastā

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts,

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Beverīnas novada pašvaldībai.