Ziņojums Nr. 9893

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.02.19 15:02
GPS koordinātes: 24.23465, 57.01406 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2021.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.26
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

tiek aizbērts mežs, dabas pamatne, biotops Garkalnes novadā

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests veica pārbaudi Jūsu pieteikumā norādītajā vietā. Pārbaudes laikā tika konsatēts, ka nekustamajā īpašumā Garkalnes novadā būvniecībā tiek izmantoti būvniecības atkritumi. Par pārbaudē konsatēto tika informēta Garkalnes novada būvvalde. Valsts vides dienests veiks noramtīvos aktos noteiktās darbības, lai novērstu vides piegružošanu.