Ziņojums Nr. 9891

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.17 09:02
GPS koordinātes: 24.28386, 56.96419 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2021.02.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mazās Juglas ielas 37 rajonā, ceļmalās izmesti atkritumu maisi trijās vietā, šonakt

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Jūsu ziņojums tika pārsūtīts Rīgas mežiem izskatīšanai

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA Rīgas meži