Ziņojums Nr. 9890

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Strenču novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.16 08:02
GPS koordinātes: 25.719, 57.63825
Apstiprināts: 2021.02.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai tiešām šeit ir jāierīko izgāztuve. Būvgruži tiek vesti no Strenčiem, nojaucot veco skolu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojum ir pieņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Strenču novada pašvaldībai.