Ziņojums Nr. 9889

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.16 06:02
GPS koordinātes: 24.12919, 57.0136 +/- 4.2461m
Apstiprināts: 2021.02.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Starp 11 autobusa punktiem Ziemelblāzma un Jaunciema 233 ir vienmēr kanalizācijas smaka. vakardien līdz vēmienam. katru dienu braucam uz darbu un smird nenormali. vai nu noplūde vai kas cits.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir pieņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.