Ziņojums Nr. 9886

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ikšķiles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.15 12:02
GPS koordinātes: 24.46744, 56.87755 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2021.02.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

svaigi izmestas riepas ceļa malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Ikšķiles novada pašvaldībai.