Ziņojums Nr. 9885

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.14 14:02
GPS koordinātes: 24.61197, 56.81362 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2021.02.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves notekūdeņu neatļauta izvadīšana Strēlnieku prospektā 2A.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.