Ziņojums Nr. 9881

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.13 14:02
GPS koordinātes: 24.31941, 56.97937 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2021.02.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Судя по запаху здесь вытекает в озеро канализация

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Garkalnes novada pašvaldībai.