Ziņojums Nr. 9880

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.02.12 18:02
GPS koordinātes: 25.27288, 57.33199 +/- 7.7085m
Apstiprināts: 2021.02.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.14
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

20:52 12.02.2021 Gaisa piesārņojums tempratūras un reljefa īpatnības rezultātā veidojās smogs no nelegālām emisijām kas nelegāli ieplūst privātīpašumā vecmesli un kuru esamību apzināti ignorē valmieras vides dienests.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Pieņemts zināšanai un darbam.