Ziņojums Nr. 9877

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.11 10:02
GPS koordinātes: 24.65348, 56.81617 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2021.02.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dedzina plastmasu vai atkritumus, melni dūmi no skursteņa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.