Ziņojums Nr. 9876

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valkas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.10 11:02
GPS koordinātes: 25.93733, 57.7184 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2021.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Valkas novada pašvaldībai.