Ziņojums Nr. 9869

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.09 14:02
GPS koordinātes: 24.24542, 56.97304 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2021.02.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Domāju ka miskastes mežā nav vajadzīgas, tad nebūs tik liels kārdinājums savus atkritumus nest uz mežu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldība