Ziņojums Nr. 9863

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.07 17:02
GPS koordinātes: 24.22833, 56.9926
Apstiprināts: 2021.02.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No lietus ūdens kanalizācijas lūkas kau pusgadu nāk kanalizācijas smaka un tvaiki. Aizdomas par to, ka kāds ir pieslēdzis mājas kanalizāliju lietus ūdens kanalizācijai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.