Ziņojums Nr. 9862

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.07 13:02
GPS koordinātes: 24.20556, 56.95786 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2021.02.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bikernieku meźs visas urnas pieLielvārdes ielas pàrpildìtas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.