Ziņojums Nr. 9860

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.07 10:02
GPS koordinātes: 23.51298, 57.01044 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2021.02.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nu jau 5 nosaluši gulbji. varbūt tomēr var savākt. saprotu, ka kraukļiem un vārnām ir ko ēst. bet bērni arī nāk uz pludmali. paldies

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.