Ziņojums Nr. 9854

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.02.05 06:02
GPS koordinātes: 24.14825, 56.9739 +/- 5.2m
Apstiprināts: 2021.02.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.19
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Klijānu iela 14, Rīga, gandrīz katru dienundēdzina ražošanas atkrītumus. Blakus atrodas dzīvojamā māja Klijanu 16. Viss iet iekš dzīvokļiem, galva ļoti sāp un slikti dūša no dūmiem, it īpaši kad atkrītumus dēdzina ap 6 no rīta, un iedzīvotāju ģūļ.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests apsekoja pieteikumā norādīto vietu. Neatļauta kurināmā lietošana apkures ierīcēs netika konsatēta. Dienests izvērtēs apkures ierīču uzstādīšanas atbilstību normatīvo aktu prasībām.