Ziņojums Nr. 9852

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.02.03 10:02
GPS koordinātes: 23.69136, 56.92856 +/- 4.9711m
Apstiprināts: 2021.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.19
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Ņemot vērā vēja virzienu, atkal tiekam indēti, no kaimiņu mājas “Veldres” puses ( Spuņciems, Babītes novads). Jau iepriekšējos ziņojumos minējām, ka smaka ienāk istabā, arī caur neatvērtiem loģiem (ļoti žēl, ka nevaram nosūtīt smaku, lai saprastu, par ko ir runa). Tas notiek katru dienu, vienīgais, kas mūs glābj ir vēja virziens. Ir bijuši gadījumi, kad paziņas, braucot garām pa Ventspils šoseju, jautājuši par to, kas mums te smird. Cerot uz rīcību, Spuņciema iedzīvotājs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests veica pārbaudi pieteikumā norādītajā vietā. Pārbaudes laikā mājas iedzīvotāji informēja, ka katrā dzīvoklī ir ierīkota atsevišķa apkures ierīce. Apkures ierīcēs kā kurināmo izmanto malku un akmeņogles. Dienests nosūtīja vēstuli Babītes novada būvvaldei un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam ar lūgumu izvērtēt apkures ierīču un dūmeņu uzstādīšanas atbilstību normatīvo aktu prasībām pieteikumā norādītajā vietā.