Ziņojums Nr. 9851

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.02.03 06:02
GPS koordinātes: 24.1414, 56.9553 +/- 4.8214m
Apstiprināts: 2021.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teju katru rītu dedzina, iespējams, atkritumus. Smird pēc dedzinātas plastmasas viss Ziedoņdārzs. Vai tiešām nav iespējams šo kaut kā kontrolēt?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai Rīgas pilsētas pašvaldībai.