Ziņojums Nr. 9850

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2021.02.02 17:02
GPS koordinātes: 24.05019, 56.78857 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2021.02.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz riepu ceļa malā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri



Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.