Ziņojums Nr. 9846

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.31 11:01
GPS koordinātes: 23.51342, 57.01022 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2021.01.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

2 beigti jaunie putni paugurknābja gulbis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.