Ziņojums Nr. 9844

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dobeles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.30 11:01
GPS koordinātes: 23.29007, 56.60266 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2021.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.02
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Veca kanalizācijas aka Bērzes upes un pastaigu takas malā, kas jau gadiem tiek piemesta ar dažādiem atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!

Zemes īpašniekam ir nosūtīta atkārtota brīdinājuma vēstule par terorijas sakārtošanu.