Ziņojums Nr. 9843

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.30 10:01
GPS koordinātes: 24.18198, 57.06845 +/- 4.8045m
Apstiprināts: 2021.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tomēr šoreiz dzips no šis puses sniega dēļ kalnam pāri netika. Aizbrauca uz Kalngali atpakaļ

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Carnikasvas novada pašvaldībai, kā arī informēta Carnikavas pašvaldības policija un valsts vides dienesta inspektors.