Ziņojums Nr. 9842

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.30 10:01
GPS koordinātes: 24.1822, 57.06847 +/- 4.7783m
Apstiprināts: 2021.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūk un atkal te braukā! Pakājē redzēju 2 dzipus. Viens DN 62-62

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Carnikasvas novada pašvaldībai, kā arī informēta Carnikavas pašvaldības policija un valsts vides dienesta inspektors.