Ziņojums Nr. 9841

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.29 11:01
GPS koordinātes: 23.99324, 56.90953 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2021.01.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.02
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas vieglās automašīnas riepas, Mārupē Robežnieku ielā, netālu ar krustojumu ar Ozolkalnu ielu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

uzrādītās riepas, kas izmestas Robežnieku ielā Mārupē, 02.02.2021 pašvaldība savāca un nodeva utilizācijai.