Ziņojums Nr. 9840

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.29 08:01
GPS koordinātes: 23.99994, 57.02669
Apstiprināts: 2021.01.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Buļļos, blakus Roņu ielai 7 iebrauktuves abās pusēs jau labu laiku atpakaļ izvietotas 5l pudeles ar nesaprotamu šķidrumu. Nav vēlēšanās to izliet ne mājās, ne mežā, lai izmestu pudeles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai