Ziņojums Nr. 9839

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.28 11:01
GPS koordinātes: 23.95325, 56.97841 +/- 4.8082m
Apstiprināts: 2021.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau ilgstoši pie ceļa, kas atrodas pie Hapaka grāvja, Babītes novadā, stāv izmesta sadzīves tehnika

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Babītes novada pašvaldībai.