Ziņojums Nr. 9833

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.24 15:01
GPS koordinātes: 23.69141, 56.92892 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2021.01.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.02.05
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar!
Babītes novadā, Spuņciems kaimiņu mājā Veldres, nepārtraukti tiek kurināts ar akmeņoglēm. Šobrīd nav iespējams ne atvērt logus, ne iziet uz balkona, jo smaka ir briesmīga.
Ja atstāj logu uz vēdināšanu un iziet no dzīvokļa un tajā laikā sāk kurināt, tad atgriežoties dzīvoklis ir pilns ar dūmiem un smaka ir neizturama.

Ar cerību uz Jūsu rīcību!
Spuņciema iedzīvotājs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Babītes novada Sabiedriskās kārtības nodaļa informēja, ka ir saņēmusi ziņojumu par dūmiem no apkures ierīces. Saņemtais iesniegums ir reģistrēts un tiek izskatīts.