Ziņojums Nr. 9832

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.24 13:01
GPS koordinātes: 24.82514, 57.59661 +/- 4.7628m
Apstiprināts: 2021.01.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tek ūdens. Smird pēc kanalizācijas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Limbažu novada pašvaldībai.