Ziņojums Nr. 9831

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saldus novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.24 13:01
GPS koordinātes: 22.48593, 56.64531
Apstiprināts: 2021.01.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecais dzelzeļš. Auto atliekas, izskatās, ka izmestas šodien.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Saldus novada pašvaldībai.