Ziņojums Nr. 983

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.09 06:09
GPS koordinātes: 24.21099, 56.60498 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iecava smird pēc mēsliem! Nevar ne logu atvērt, ne ārā iziet! Kad tas beigsies??! Vai tiešām ir jāpārvācās?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde joprojām veic smaku sūdzības izskatīšanas pārbaudes. Par iepriekšējām pārbaudēm ir saņemti testēšanas pārskati un konstatēts, ka smaku emisijas pārsniedz Emisiju limitu projektā vērtēto smaku izkliedi. Operatoriem ir uzdots veikt smaku modelēšanu un veikt pasākumus smaku mazināšanā.

Ar cieņu
Evita Beitlere
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas vadītāja
63007731
evita.beitlere@jelgava.vvd.gov.lv