Ziņojums Nr. 9826

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.23 12:01
GPS koordinātes: 24.38009, 57.51222 +/- 4.7338m
Apstiprināts: 2021.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar kvadraciklu “izārdīts” pludmale

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Salacgrīvas novada domei. Informēts valsts vides dienesta inspektors.