Ziņojums Nr. 9822

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2021.01.23 10:01
GPS koordinātes: 24.02621, 56.94282 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2021.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kokos izmētātas riepas, mēbeles, datortehnika un citi atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.