Ziņojums Nr. 9820

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.23 08:01
GPS koordinātes: 24.11233, 56.91167 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2021.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.27
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Viss rajons dūmos un smird pēc plastmasas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Tika veikta teritorijas apsekošana no plkst. 12:00 līdz 13:00. Piedūmojuma avots ir privātmāju kurtuves.