Ziņojums Nr. 9814

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2021.01.22 08:01
GPS koordinātes: 23.77028, 56.96019 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2021.01.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vel joprojām atkritumi stāv

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Jūrmalas pilsētas pašvaldībai