Ziņojums Nr. 9813

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.21 11:01
GPS koordinātes: 25.92835, 56.13414 +/- 3.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šausmīgi smird pēc degošas plastmasas / atkritumiem. Viss dūmos

Apstiprinātāja komentāri

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai iespēju robežās varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!