Ziņojums Nr. 9810

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.19 20:01
GPS koordinātes: 25.27321, 57.33217 +/- 12.716m
Apstiprināts: 2021.01.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.23
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

22:34 19.01.2021 Vēl aizvien gaisa piesārņojums nelegāli tiek iepludināts Vecmesli privātīpašumā.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.