Ziņojums Nr. 9806

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2021.01.19 17:01
GPS koordinātes: 25.27308, 57.33196 +/- 19.996m
Apstiprināts: 2021.01.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.20
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

19:56 19.01.2021 Gais tiek nelegāli piesārņots no sia staļi tiek iepludinātas dūmugāzes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.